Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Trackmania Team
 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Σεβασμος Δικαιοσυνη

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Energy.efial
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 18/11/2011

Σεβασμος Δικαιοσυνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Σεβασμος Δικαιοσυνη   Σεβασμος Δικαιοσυνη EmptyΚυρ Δεκ 04, 2011 2:33 pm

Οπως ειπε ο bicnic στο πρωηγουμενο θεμα με τους κανονες αυτο για την αντικειμενικη σταση ειναι πολυ σημαντικο
θα ηθελα να τονισω κατι εδω
το οτι ειστε μελη της ομαδας δεν παει να πει οτι υποτιματε αλλους
εγω προσωπικα αν δω οτι εχει δικιο ενας παικτης οποιοσδηποτε και να ειναι δεν εχω προβλημα να τημωρισω εναν απο την ομαδα μας
δηλαδη μην το περνετε πολυ στο χαλαρο με το θεμα ειμαι στην ομαδα..
Θα ηταν μεγαλο λαθος μας αν στην ομαδα υπηρχε ενα ατομο που να φερθει τοσο υποτιμιτικα χωρις λογο , αιτια και αφορμη!

Συγνωμη που ξεφευγω απο το θεμα αλλα
να ξερετε επισης
Οτι θελετε να σας κανουν καντε το και εσεις.
και επισης το καθε ατομο δεν ειναι υπευθυνο για οσα κανει αλλα και για οσα παραλειπει να πραξει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bicnic

bicnic


Αριθμός μηνυμάτων : 99
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011

Σεβασμος Δικαιοσυνη Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Σεβασμος Δικαιοσυνη   Σεβασμος Δικαιοσυνη EmptyΚυρ Δεκ 04, 2011 4:26 pm

Σοφα λογια απο τον αλεξη...! Θα συμφωνησω και θα τονισω το σημειο που ειπε: καντε οτι θελετε να σας κανουν! Στην ομαδα μας θελω να υπαρχει αλληλοσεβασμος και δικαιη και αντικειμενικη διαχειριση των καταστασεων!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Σεβασμος Δικαιοσυνη
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Rules-
Μετάβαση σε: